Nejnovější recenze ze sekce Sněžnice

Tubbs Flex VRT

Ověřený zákazník AdamSport.cz Tomas

Přidáno: 4. prosince 2022

Zakoupeno v AdamSport.cz

Skvělé zpracování. Jednoduché upnutí obuvy.

Morpho Bigfoot

Morpho Bigfoot

Ověřený zákazník E-Outdoor Čáp

Přidáno: 3. prosince 2022

Zakoupeno v E-Outdoor

• jen pro některé boty do vel. 46 - některé z mých bot 46 tam jdou narvat hodně ztuha
MSR Revo Explore

MSR Revo Explore

Erik Mikeska Erik Mikeska

Přidáno: 2. prosince 2022

• solidní hmotnost
  • trakce - drží i na zledovatělém sněhu
  • hrazdička pro chůzi do prudších svahů
  • možnost přikoupení nástavců dozadu, pro ještě lepší výkon v prašanu
  • asi odolnější než model Lightning
  • konstrukce nabízí lepší pružnost než model Lightning (vhodné v traverzech a na hrbatém povrchu)
  • vázání skvělé pro snowboard boty (pozor ale na velikost boty - velké snowboardové boty by do vázání nemusely vejít!)
  • upínaní typu HyperLink je hůř skladné než obyčejné popruhy a trochu se o něj bojím, když dávám sněžnice na batoh při sjezdu (zatím ale jen pár škrábanců bez nějakého horšího - výraznějšího poškození)
  • hrazdička by mohla být robustnější a super by bylo, kdyby šlo nastavit více úhlů sklonu
  • uvítal bych, kdyby železný rám byl vyměnitelný a všechny hroty dobře brousitelné jako mačky (hroty na železném rámu se obrušují)
  • možná by bylo dobré navrhnout nějaký model s vázáním ve stylu poloautomatických maček

Sněžnice používám rok na snowboard. Pro mě výborná a asi i nejlepší volba na snowboardové boty. Upínání typu HyperLink je na snowboardové boty výborné, rychle to zapnete - vypnete podobně jako snowboardové vázání. Mám boty 32 model Prion vel 43 - pozor na to, že o moc větší boty do vázání už asi nedáte (radši vyzkoušet)... Sněžnice jsou lehké, když jedu na snowboardu dolů, ani o nich nevím. Mají dobrou trakci i při výstupu po zledovatělé sjezdovce. Na to se hodí i hrazdička Televator - funguje dobře, osobně bych ale místo jednoduchého drátu zkusil navrhnout propracovanější řešení, třeba i s možností nastavení více úhlů sklonu. Před koupí jsem váhal mezi modely Revo a Lightning, ale udělal jsem dobře, že jsou koupil Revo. Myslím, že je odolnější než Lightning a navíc je částečně pružná kontrukce vhodná při traverzech a chůzi po nerovném povrchu. Co se týká mínusů, tak menší mínus je že upínaní typu HyperLink je hůř skladné než obyčejné popruhy a trochu se o něj bojím, když dávám sněžnice na batoh při sjezdu. Vázání Hyperlink je ale celkem pružné a asi něco snese - zatím má jen pár škrábanců bez nějakého horšího - výraznějšího poškození. Sněžnice jdou dát na batoh (Nitro Splitpack) a stáhnout celkem v pohodě. Už jsem na batoh při sjezdu i vícekrát lehl a vázání sněžnic to vydrželo, tak snad v pohodě. Další menší mínus je, že hroty na železném rámu se obrušují a trošku reznou, bylo by určitě dobré udělat kontrukci tak, aby bylo možné kovovým rám jednak vyměnit a pak i brousit podobně jako mačky. Pak by asi taky bylo dobré navrhnout a prodávat i nějaký model s vázáním podobným poloautomatickým mačkám - super by bylo, kdyby šly navíc takové poloautomatické mačky z vázání vyjmout a zvlášť používat. Prostor k vylepšení tu určitě je, ale každopádně doporučuju.

TSL Hyperflex Access

TSL Hyperflex Access

Ověřený zákazník Snowboard Zezula Registrovaný uživatel

Přidáno: 30. listopadu 2022

Zakoupeno v Snowboard Zezula

Zatím jsem nezkoušel, ale vypadají skvěle i materiály budí dojem kvality.

Morpho Trimo Alp

Morpho Trimo Alp

Ověřený zákazník E-Outdoor Marek

Přidáno: 29. srpna 2022

Zakoupeno v E-Outdoor

Předchozí zimu vyzkoušeno z půjčovny, na další zimu jsme zakoupili stejný typ sněžnic. Předností je systém zvednutí paty do strmějších kopců .

Ferrino Felik

Ferrino Felik

Přidáno: 17. dubna 2022

bezproblémové

Tsl Highlander Original

Tsl Highlander Original

Přidáno: 17. dubna 2022

Zakoupeno v 4camping

vázání je trochu přes ruku, hlavně při rozepínání

TSL Elevation 325

TSL Elevation 325

Ověřený zákazník HUDYsport a.s. Peter

Přidáno: 9. dubna 2022

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

• Made in France
  • Lehké a pohodné
  • TSL je kvalita
  • Hodně nahradných dílu k dostaní
  • Jednoduchý vazaní i když odolnost se ukáže časem až
  • Plasty se rychle oděrou v mixech na skalách ale nic zavažný

Nic lepší v pomeru vykon/cena neseženete pokud nechcete MSR, je to nejlepší volba, vyzkoušeno v naročnych podminkach Alp

TSL 438 Up & Down Grip

TSL 438 Up & Down Grip

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 19. března 2022

• Chodí se na nich skvěle do kopce i z kopce.
  • Jsou stabilní na šikmém svahu.
  • Díl vázání praskl v místě u osy vázaní. Stalo se to při změně pozice paty na UP (musíte si k tomu přikleknout).
  • Sněžnice mám třetím rokem a byla jsem na výletech max. 10 dní za tu dobu, takže nedošlo k velkému zatížení.
  • Velké zklamání.
  • Teď řeším jestli mi TSL vůbec pošle náhradní díl.
  • Znovu bych si je už nekoupila - nemám v ně důvěru.

Nedoporučuji na dlouhou trasu v horách kde se na sněžnice musíte spolehnout aby jste se dostali bezpečně zpět.
Dokud TSL nezpevní část vázaní u osy jsou nespolehlivé a můžou snadno prasknout.

TSL 438 Up and Down Grip

TSL 438 Up and Down Grip

Ověřený zákazník Hanibal Vratislav

Přidáno: 14. března 2022

Zakoupeno v Hanibal

• Super zpracování
  • Nastavení rovina, do kopce a sestup
  • Rychlé vázání
  • Francouzský výrobek
  • Několik hrotů
  • Žádná
  • Cena, ale věc si kupuji na dlouho ne na chvíli.

Super sněžnice.
Za mě nejlepší koupě :)
Akorát si dávat pozor jsou ostré opravdu vespod(při zakopnutí jsem si je odřel, ale to není vada výrobku)
Doporučuji.

Sasquetch V

Sasquetch V

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. března 2022

• tiché při chůzi na sněhu na rozdíl od mnohých plastových
  • nevhodný poměr šířka - délka, široké, vyžadují nohy hodně od sebe, špatně se v nich chodí, naopak by nosná plocha mohla být o nějaký centimetr delší
  • pásky přes nárt příliš blízko sebe, v podstatě fixují pouze špičku, pata v nich ujíždí do stran
  • ráčny na předních páscích se hůře povolují
  • pásek přes patu měkký, špatně se utahuje, nemá označení pro nastavení velikosti boty, takže to trvá, než vychytáte, kam dát nohu, aby to nebylo ani moc v předu a ani moc vzadu
  • při chůzi šikmou strání - traverz, v nich ujíždíte do stran
  • prodávají se bez přepravního obalu

- vhodné pro myslivce a krátké pochůzky v hlubším sněhu
- zcela nevhodné na turistiku a do hor!

Warg Yetti

Warg Yetti

Ověřený zákazník 4camping k

Přidáno: 20. února 2022

Zakoupeno v 4camping

Skvělé i pro menší děti, které ještě nedokáží chodit na běžkách. Dělat stopy jako medvěd je silná motivace a funkčnosti se blíží dospěláckým sněžnicím. Pohyb i v hlubokém sněhu je doslova hračkou. Velkým plusem je jednoduché nazouvani.

TSL Hyperflex Elite

TSL Hyperflex Elite

Ověřený zákazník ONLINE-SPORT.cz Michal

Přidáno: 16. února 2022

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Chůze je pohodlnější nez v pevných sněznicích téže značky.
  • Prudká stoupaní, klesání i travezy nejsou tak veliký problém.
  • Jejich tvar nijak neomezuje při chůzi.
  • Drží pevně i na zledovatělém sněhu.
MSR Revo Ascent M25

MSR Revo Ascent M25

Ověřený zákazník RockPoint.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. února 2022

Zakoupeno v RockPoint.cz

• Ľahké
  • Pevné
  • Užitočné
  • Ťažší ľudia môžu a asi budú musieť prikúpiť taily, pre jednoduchší pohyb v sypkom a hlbokom snehu
  • Stúpacia hrazdička
  • Pohodlné a rýchle viazanie
  • Skaly pod snehom mierne poškodzujú plastové časti

Super vhodné na zimnú turistiku, znížia námahu o min 50%. V sypkom snehu treba najskôr stlačiť sneh, až potom stúpať, v príliš strmých svahoch sa trakcia znižuje. Pri zostupe treba dávať pozor, aby sa človek nezviezol.

Warg Snowstorm

Warg Snowstorm

Přidáno: 13. února 2022

Zakoupeno v 4camping

Jsem ornitolog a díky sněžnicím se mi podařilo pozorovat ptáky ve zasněženém horském lese, na místech, kam bych se i na běžkách jen těžko dostal. Chůze na sněžnicích je jednoduchá, občas docela namáhavá, ne moc rychlá, a nevyžaduje žádnou techniku. I tento jednoduchý model má podle mě vše, co potřebuje. Jsou lehké a hroudy sněhu pod patách se dají snadno odstranit. Doporučuji na sněžnicích nosit nepromokavé boty.

Ověřený zákazník ONLINE-SPORT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. ledna 2022

• jednoduché seřízení velikosti
  • nízká hmotnost
  • obal na skladování
  • jednoduché a rychlé zapínání vázání
  • plastové vázání lehce odírá špičku boty

Velmi jednoduché seřízení na velikost boty a nohy. Snadné nasazení a upnutí do vázání s dobře vymyšleným mechanizmem na utažení kolem boty. Prozatím nachozeno jen 14km při jednom výletě. Stabilní i při chůzi do kopce a z kopce. Po výletu byly obě boty na stejném místě od vázání odřené. Pravděpodobně by bylo lepší mít boty, které nemají tvrdou špičku a vázání se přizpůsobí. Nicméně se sněžnicemi maximální spokojenost a můžu doporučit.

TSL Camo 227

TSL Camo 227

Ověřený zákazník ONLINE-SPORT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. listopadu 2021

• Osvědčená kvalita

Ověřený zákazník Makalu Ověřený zákazník

Přidáno: 12. července 2021

Zakoupeno v Makalu

• S předchozím modelem TSL sněžnic mám dlouhodobé dobré zkušenosti.
TSL 305 Initial

TSL 305 Initial

Ověřený zákazník Pomelo Sport Jana

Přidáno: 22. dubna 2021

Zakoupeno v Pomelo Sport

Sněžnice pro dceru za super cenu. Má menší velikost boty.
Chtěli jsme tuto značku TSL, manžel sněžnice má již několik let od této značky a spokojenost veliká. Vyzkoušíme příští sezonu.

Tsl 325 Original

Tsl 325 Original

Ověřený zákazník ONLINE-SPORT.cz Kuba

Přidáno: 20. dubna 2021

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Ihned jsem otestoval v poměrně náročném terénu (výstup na Jizeru) a spokojenost. Rychlé upínání, noha pevně drží, bezpečná chůze po zledovatělých plotnách.
  • Chybí mi fixace paty

Zobrazuji 21 - 40 ze 207 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...11