Spartan Vancouver

Nosnost
65 kg kg

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

Mám kvalitní drahé sněžnice, ale ve skříni v apartmánu v Tyrolsku v Rakousku, kam nám ovšem je zakázáno cestovat. Koupila jsem si tedy sněžnice mnohem levnější, dnes jsem je na Vysočině vyzkoušela a jsem naprosto spokojená.

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• levné, hodí se spíše do mírnějších kopců a na brouzdání po zasněžených pláních
    • nehodí se do vysokých hor, nemožnost upnutí paty
  • , zakoupeno v eFitness.cz

• Kvalita i cena OK.

Nosnost
65 kg kg

Sněžnice SPARTAN 13763

Sněžnice VANCOUVER 28" - nabízí snadné a pevné připevnění na botu. Pevné a spolehlivé vázání u sněžnic, které lze bez problémů rozepnout a zapnout i v rukavicích. Sněžnice jsou dostatečně rozměrné, aby se nepropadaly do sněhu.

Technický popis:

• nehodí se do vysokých hor, nemožnost upnutí paty
  • , zakoupeno v eFitness.cz

• Kvalita i cena OK.
  • , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• Za ty peníze to vypadá fakt kvalitne.
  • , zakoupeno v Fitvýživa.cz

• Spokojenost...rychlé nazutí i vyzutí, pohyb bez problému. Mají drapáky na led.
  • , zakoupeno v Vyprodeje24.cz

• Použil jsem je prozatím třikrát - vždy ve složitějším terénu ...
    • Myslím, že pro občasné užití - rekreáční jsou do našich podmínek asi dobrou variantou ... Zajisté - oproti dražším modelům od známých firem jsou to ,,Céčka" - ale asi je do Alp nikdo tahat nebude a nikdo si takové sněžnice nepořídí na několikadenní pochod ... A asi člověk, co musí musí mít vše IN by si je neměl pořizovat - by mu je veverky v lese zkritizovaly :D
    • Prozatím vše drží a nic neprasklo

Za ty peníze na občasnou srandu asi dobrý :))

• , zakoupeno v Vyprodeje24.cz

• Jednoduché a asi nejlevnější na trhu
    • ?

Splňují očekávání

• manipulace s vázáním
    • obratnost na snežnicích
    • váha / skladnost
    • řemínek na patě

Potřeboval jsem sněžnice na týdenní pobyt v Alpách a výlety po ČR a to na svoji váhu 100kg. Měl jsem zkušenosti s podobným tvarem sněžnic a typem vázání. Za tu cenu posloužili naprosto perfektně. V extrémních podmínkách (přes noc napadlo více jak 80 cm prašanu) udělali dobrou službu. Člověk se sice bořil více jak po kolena, ale to bylo spíš mojí váhou - každé kilo je cítit - každopádně umožnily rozumný pohyb. Stoupání do velmi prudkého kopce (více jak 45°) bylo v pohodě. Cesta dolů byla horší, protože řemínky přes koženou botu trochu tlačily. Občas třeba dotáhnout, ale nic hrozného. Drží dobře na noze, člověk je s nimi obratný při chůzi nahoru/dolů i dopředu/dozadu. Je třeba počítat s tím, že hroty nedrží stoprocentně - nejsou to mačky (na velmi prudké sjezdovce klouzaly - ale to by asi klouzalo vše). Na tůry v ČR naprosto dostačující a i v Alpách se dá. Řemínek na patu má dost masivní spojku a aby chytil nohu je třeba dost utahovat, trčí pak dost velký kus popruhu (jdá se strčit pod botu a tolik nezavazí). Při složení jsou poměrně skladné. Zdají se dostatečně odolné - uvidíme jak ukáže čas

• , zakoupeno v Vyprodeje24.cz

• Byl to darek, snad poslouzi.
    • Kvalitní provedení

Kvalita za dobrou cenu